Podtácek oválný BLACK & WHITE

249 Kč 205,79 Kč bez DPH 249 Kč / 1 ks
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobený podtácek z Jesmonitu, který plní jak praktickou tak i dekorační funkci. Můžete jej použít jako stojan pod svíčku, vykuřovadlo, hodinky, šperky a další drobné předměty. Podtácek je vyrobený v minimalistickém stylu z hmoty Jesmonite.

Brava černá a bílá

Rozměr (D x Š x V) 18cm x 9,5cm x 1,5cm

Hmotnost 220g +/- 10g

Detailní informace

Detailní popis produktu

* Každý z produktů je vyráběný ručně, během procesu výroby vznikají malé vzduchové bublinky, které dodávají výslednému produktu jeho jedinečný vzhled a podtrhují originalitu výrobku. Každý vzor se proto mírně liší a výrobek může mít díky ruční práci mírné nerovnosti a tím získává každý svoji originalitu.

O Jesmonitu

Jedná se o ekologickou a bezpečnou variantu k materiálům jako je sádra, beton nebo pryskyřice. Je tvořen přírodními netoxickými surovinami a složkou na bázi vody, díky čemuž je šetrný k životnímu prostředí. Jesmonite není toxický a neobsahuje žádná rozpouštědla ani VOC a jedná se o ekologicky udržitelný kompozitní materiál.

Péče o podtácek z Jesmonitu

  • nemyjte v myčce na nádobí
  • nevhodné pro styk s potravinami
  • otírejte neabrazivním navlhčeným hadříkem
  • ostré předměty mohou poškrábat povrch tácku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Představte si značku Mafe candles jako magický svět vůní a světla. Jsme váš společník na cestě k vytváření nezapomenutelných chvil a atmosféry plné pohody.

Naše svíčky jsou vytvářeny s láskou a pozorností k detailům. Každá z nich je ručně vyráběná za použití vysoce kvalitního sójového vosku, éterických  a vonných olejů, abychom vám mohli přinést ten nejlepší zážitek. Nejen že naše svíčky krásně voní, ale také hoří dlouho a jsou elegantním doplňkem vašeho domova.

Nabízíme široký výběr vůní - od osvěžujících a energetizujících až po uklidňující a relaxační. Každý náš produkt vám pomůže vytvořit atmosféru, kterou právě potřebujete.

Naše aroma difuzéry přinášejí vůni do vašeho domova bez nutnosti zapalování. Jsou navrženy tak, aby elegantním a bezpečným způsobem rozptýlily vůni do svého okolí. Naše široká škála vůní vám umožní vybrat si tu pravou pro vytvoření dokonalé atmosféry každé místnosti.

Nezapomínáme ani na naše životní prostředí, a proto se snažíme většinu našich obalů a vyplní používat z recyklovatelných materiálů.

Mafe candles není jenom značka svíček, je to způsob, jak si dopřát kousek luxusu ve vašem každodenním životě. Vstupte do našeho světa a objevte krásu, kvalitu a vůně, které vám přinesou radost a pohodu.

Vítejte v rodině Mafe candles!