Hodnocení obchodu

5,0 6 hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Jaroslava Polzerova | 18.4.2023
Velmi příjemná obsluha,, příjemná krásná vůně,, svíčky nádherně provoní celý byt, vždy nakoupím, nestíhám všechny vybrat a už mají další novinky, vřele doporučuji.
TM Avatar autora Tereza Malá | 14.2.2023
Koupila jsem jejich bestseller Mango a limeta a teď mi přišla i BJ!, voní nádherně! Celkově jsem s obchodem nad míru spokojená. Produkty jsou úžasné kvality, zákaznický servis dokonce i volá když přichystají objednávku k přepravě, která je rychlá a bezproblémová.
VT Avatar autora Veronika Tejmlová | 20.12.2022
Byla jsem přímo na prodejně. Vřele doporučuji. Za pět dvanáct před odjezdem do zahraničí jsem sháněla hydratační, ale velmi citlivý krém. Dostalo se mi nadstandardní pomoci s výběrem. Je to moje první zkušenost jak s obchodem, tak se značkou, kterou tam mimo svoje svíčky mají. Nevím, co z toho mi udělalo větší radost. Jen tak dál.
VK Avatar autora Veronika Kyselová | 7.12.2022
Velmi vstřícný přístup a voňavé produkty.
P Avatar autora Petra | 6.12.2022
Obchod mafe candles je místo, které prostě v Budějcích nesmíte minout. Nejen, že vas čeká příjemná obsluha, ale představte si to nejvíc pohodové místo na Světě a to tady najdete. Obchod na vás hodí tu nejklidnější atmosféru, při které je radost nakupovat a odnesete si jak voňavé svíčky a difuzery, tak vykuřovadla a boží přirodní kosmetiku s těmi nejůžasnějšími mýdly! A vše je ručně vyráběné, tady u nás doma, v Česke republice. Sem proste musíte jit a něco si s sebou domu vzít nebo objednat! ❤️
P Avatar autora Patrik | 4.12.2022
Obchod je přátelský, produkty jsou velmi kvalitní a nakupovat zde je jedna voňavá radost. :)
6 položek celkem
Zpět do obchodu