O nás

Příběh Mafe candles

jak jsme zažehli naši vášeň...

 

Jan Pfleger, zakladatel Mafe candles

...v době, kdy se svět zdál být ve vážných problémech, jsem objevil světlo naděje. A to světlo bylo v podobě svíčky. Před několika lety, uprostřed pandemie, jsem čelil nečekanému zavření mého vytouženého podniku -  milované kavárny. Můj podnikatelský sen a vytoužená kavárna byly tak trochu v ohrožení, ale právě v této temné chvíli jsem našel jiný způsob, jak dělat radost lidem a pomáhat jim zdobit své domovy.

 

PÁR SLOV ZAKLADATELE

 

Jsem Jan Pfleger,

zdravím vás!

a tímto začíná naše dobrodružství. Můj vztah k tvůrčímu tvoření a touha vytvářet něco krásného mě přivedly k myšlence výroby svíček a interiérových vůní.

"Chci provonět každý

kout vašeho domova!"

Svíčka - malý, vonící poklad, který může proměnit každý kout vašeho domova na místo klidu a pohody.    A tak začala cesta, která se stala značkou Mafe candles.

 

 

VÝROBNA Z OBÝVÁKU

Výroba našich svíček začala na psacím stole v obývacím pokoji. Od té první, nepovedené svíčky jsem se přes stovky experimentů dostal k těm, které dnes nabízíme v naší kamenné prodejně a e-shopu, spolu s dalším doplňkovým zbožím od našich obchodních partnerů.

Celý můj průzkum procesu výroby byl založen na internetových zdrojích a každý krok byl zkoušen pod kritickým okem mé rodiny a přátel. Možná si říkáte co vůbec Mafe candles [Mejf kenlds] znamená? Značka Mafe candles je spojením písmen mých a mého manžela příjmení - bez jeho podpory i mé rodiny bych dnes nebyl tam, kde jsem a anglického slova candles tedy svíčky.

 

 

 PRVNÍ KAMENNÁ PRODEJNA

Otevření první kamenné prodejny v Českých Budějovicích došlo 11.11.2022,  byla to makačka, položit podlahu, vymalovat, sestavit více než 72 šuplíků, vyrobit police a hned zase do zadní části, kde se nachází naše, prozatím malá, výrobna. Chcete se k nám přijít podívat? Mrkněte kudy!

Mafe_Candles_Ořez_prodejna

NAŠE VÝROBA

Pro výrobu našich svíček používáme pouze nejkvalitnější 100% sójový vosk bez genetické modifikace. Sójový vosk znamená čisté hoření a dlouhotrvající vůně. Je to nejen přírodní, ale také obnovitelný zdroj. Svíčky vyrobené ze sójového vosku hoří pomaleji, což znamená, že si je můžete vychutnat déle. A co je nejdůležitější, tyto svíčky vypouští minimální množství sazí a žádné škodlivé látky. Všechny vonné esence a oleje, které používáme, splňují nejvyšší standardy a jsou certifikovány společností IFRA. To vám zaručuje, že si užijete nejen krásnou vůni, ale také bezpečný zážitek. Více informací o sójovém vosku a certifikaci naleznete ve FAQ i na našem blogu. 

 

"Užívejte si krásu svíček, které jsou výsledkem naší vášně a lásky k vytváření. Vaše domovy si zaslouží jen to nejlepší."

S láskou, Jan Pfleger - zakladatel Mafe candles

 

Zpět do obchodu