Repelentní aroma difuzér | Geranium & máta

629 Kč 519,83 Kč bez DPH 629 Kč / 1 ks

Oživte svůj prostor s našim aroma difuzérem Geranium & Peppermint, spojující svěžest máty a jemnost geránia. Hlava vůně, zahrnující geranium a cedr, se postupně propojuje se srdcem svíčky, kde se snoubí pačuli a další vrstva geránia. Na závěr, v základu, se setkáváme s hřejivou vanilkou a čistým cistem. Kromě krásné vůně ale také odstraňuje nepříjemné hmyzí návštěvy, čímž vytváří ideální prostředí pro vaše chvíle relaxace.

 • typ vůně: svěží 
 • difuzér odpuzující hmyz 
 • balení obsahuje 7 kusů tyčinek
 • vůně po dobu minimálně 2 měsíců
 • 100% rostlinný glycerin
 • Esenciální olej s obsahem Citrepelu
 • ručně vyrobeno v České republice
 • objem: 100ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis vůně:

Oživte svůj prostor s našim aroma difuzérem Geranium & Peppermint, spojující svěžest máty a jemnost geránia. Hlava vůně, zahrnující geranium a cedr, se postupně propojuje se srdcem svíčky, kde se snoubí pačuli a další vrstva geránia. Na závěr, v základu, se setkáváme s hřejivou vanilkou a čistým cistem ladanovým. Kromě krásné vůně ale také odstraňuje nepříjemné hmyzí návštěvy, čímž vytváří ideální prostředí pro vaše chvíle relaxace.

Obsahuje Citrepel® - vysoce účinný prostředek odpuzující hmyz.

Hlava: Geranium - Cedar - Vavřín
Srdce: Ptachouli - Geranium
Základ: Vanilka - Cist Labdanum

Kam ho umístit?
Ideálním stanovištěm je otevřený prostor na stole, poličce nebo komodě. Difuzér nedoporučujeme postavit v místě krbu nebo topení. Vůně by se odpařovala mnohem rychleji a zkrátila by se tak životnost difuzéru. Obdobné je to s umístěním u okna. Ponechejte si vůni pro sebe a nevoňte pánu Bohu do oken.

Kolik tyčinek?
To je zcela a úplně na vás. Ale rádi vám dáme radu odborníka… Do menších prostor, jako je předsíň a koupelna, doporučujeme 3 - 5 tyčinek. Větší místnosti, jako je obývák a kuchyně, si vyžadují tyčinek více, a to 5 - 7. V případě velkých místností doporučujeme umístění více difuzérů, nebo kombinaci produktů: difuzér + svíčka / vonný vosk ve stejné vůni.

Tip pro vás: Pro správné fungování a větší intenzitu vůně otáčejte tyčinky pravidelně 1x týdně. Novým tyčinkám může trvat až pět dní, než nasají vonnou esenci a začnou vůni distribuovat do prostoru místnosti.

 

Výhody Mafe difuzéru

 • 100% esenciální olej
 • Ideální do malých a středě velkých místností
 • Rafinovaný design do každé domácnosti
 • Provoní interiér minimálně na 2 měsíce

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Typ vůně: Květinová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Představte si značku Mafe candles jako magický svět vůní a světla. Jsme váš společník na cestě k vytváření nezapomenutelných chvil a atmosféry plné pohody.

Naše svíčky jsou vytvářeny s láskou a pozorností k detailům. Každá z nich je ručně vyráběná za použití vysoce kvalitního sójového vosku, éterických  a vonných olejů, abychom vám mohli přinést ten nejlepší zážitek. Nejen že naše svíčky krásně voní, ale také hoří dlouho a jsou elegantním doplňkem vašeho domova.

Nabízíme široký výběr vůní - od osvěžujících a energetizujících až po uklidňující a relaxační. Každý náš produkt vám pomůže vytvořit atmosféru, kterou právě potřebujete.

Naše aroma difuzéry přinášejí vůni do vašeho domova bez nutnosti zapalování. Jsou navrženy tak, aby elegantním a bezpečným způsobem rozptýlily vůni do svého okolí. Naše široká škála vůní vám umožní vybrat si tu pravou pro vytvoření dokonalé atmosféry každé místnosti.

Nezapomínáme ani na naše životní prostředí, a proto se snažíme většinu našich obalů a vyplní používat z recyklovatelných materiálů.

Mafe candles není jenom značka svíček, je to způsob, jak si dopřát kousek luxusu ve vašem každodenním životě. Vstupte do našeho světa a objevte krásu, kvalitu a vůně, které vám přinesou radost a pohodu.

Vítejte v rodině Mafe candles!