SHASTA SAGE

I  N  T  U  I  C  E

Šalvěj Shasta je známá pro své schopnosti podporovat intuici a lépe jí porozumět. Vůně této STICK je svěží s nádechem citrusu. Zapalte ji, potřebujete-li učinit složité rozhodnutí nebo když se váš život nachází v přelomovém okamžiku.

Můžeme doručit do:
29.3.2023
Značka: Minimalistick
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINS

Vaše vnitřní intuice vám umožňuje vnímat věci jasně a rozhodovat se určitým způsobem, aniž by byl tento vnitřní pocit podložen jakýmikoliv zřetelnými důvody. Záleží na každém jedinci, do jaké míry svou intuici poslouchá a jak je schopný s ní pracovat. Šalvěj Shasta, jinak známá také jako divoká šalvěj, je pověstná pro své schopnosti podporovat intuici a lépe jí porozumět.

Mezi její aromaterapeutické účinky patří celková harmonizace a nastolení rovnováhy Jin-Jang. Především při meditacích a relaxacích vás přivede do klidného rozpoložení, ve kterém můžete své vnitřní intuici jednoduše naslouchat.

Svazek SHASTA SAGE vám může být pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujete učinit složité rozhodnutí nebo když se váš život nachází v přelomovém okamžiku. Zapalte ji před svou jógovou praxí a při praktikování sankalp (záměrů). Využijte ji ke směřování pozornosti správným směrem a k proměňováním myšlenek do reality.

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));