PALO SANTO

K R E A T I V I T A

Dřevo Palo Santo napomáhá čerpat inspiraci, odstraňuje negativní energii a dává volnost našemu kreativnímu já. Jeho unikátní sladká vůně svými tóny připomíná kokos a vanilku. Palo Santo palte každý den při práci i při oddychu.

Můžeme doručit do:
29.3.2023
Značka: Minimalistick
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINS

Palo Santo je druh stromu (Bursera Graveolens), který roste divoce poblíž rovníku v Jižní Americe. Historicky je tento strom známý pro své různorodé léčivé účinky. Dřívka v našem balení pocházejí konkrétně z Peru a jsou sklizené z větví, které opadaly na zem přirozeným způsobem.

Jemný dým z tlejícího Palo Santa vyplňuje prostory klidem pro uvědomění si přítomných chvil. Propojuje nás s námi samými a pomáhá nám prožívat každodenní okamžiky tady a teď. Teprve, když jsme plně přítomni, můžeme čerpat inspiraci a dát volnost našemu kreativnímu já. Vypalování Palo Santa vám pomůže rozjasnit energii, navodit pocity štěstí a radosti, redukovat stres a zvýšit vaši koncentraci při každodenních výkonech.

Speciální vlastností kouře z Palo Santa je jeho repelentní účinek. Je tedy ideální pro letní večery, kdy odpuzuje hmyz z vašich domovů. Samotné dřevo je designovým prvkem pro vaše minimalistické bydlení. Jeho unikátní vůně s nádechem kokosu a vanilky dokáže osladit každý okamžik.

Zapalte ho po příchodu domů z práce, při chvílích, kdy necháváte volnost svému kreativnímu já, či při večerech, kdy chcete jen tak zrelaxovat.

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));