HEALING DESIRE

H A R M O N I E

Prunella fialová má schopnost harmonizovat hormonální systém a přinášet úlevu pro tělo i mysl. Vůně této STICK je příjemná, bylinná s nádechem lučních květů. Sáhněte po ní cítíte-li smutek, disharmonii nebo procházíte-li dlouhodobým stresem.

Položka byla vyprodána…
Značka: Minimalistick
390 Kč 322,31 Kč bez DPH 390 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINALS
Položka byla vyprodána…

Květiny jsou jasným atributem jemnosti a prunella fialová přidává tomuto svazku navíc i harmonizující fialovou barvu. Svazek s názvem HEALING DESIRE má schopnost harmonizovat váš hormonální systém a přinášet úlevu pro tělo i mysl. Je pro vás tím správným výběrem, cítíte-li disharmonii ve vlastním těle, která zapříčiňuje dlouhodobý stres a neklid.

Prunella fialová je známá také jako ženská bylina. Příznivě ovlivňuje ženské hormony a přináší úlevu i při menstruačních bolestech hlavy. Posiluje obranyschopnost těla a urychluje jeho regeneraci.

S tímto svazkem můžete pracovat na překonání nepříjemných životních situacích, které vám přišly do cesty. Dým s květinovou vůní vás zklidní a přivede k pozitivnějším myšlenkám.

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));