EUCALYPT SAGE

R  E  L  A  X  A  C  E

Šalvěj eukalyptová slouží především jako antidepresivum. Zmírňuje pocity stresu, úzkosti i nervozity. Dým tlejícího svazku má chladivou vůni. Tuto STICK je ideální pálit na večer. Navodí tu nejklidnější atmosféru a připraví vás pro klidný spánek.

Můžeme doručit do:
29.3.2023
Značka: Minimalistick
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINS

Představte si sami sebe v eukalyptovém lese. Pokud ve vás tato představa vyvolala pocit klidu, pak jsou vám účinky eukalyptového svazku jasné. Eukalyptus je přírodním relaxantem. Slouží jako antidepresivum a zmírňuje pocity stresu, úzkosti i nervozity.

Rostlina eukalyptu má blahodárné účinky pro vaše zdraví. V aromaterapii se využívá k uvolnění dýchacích cest, při léčbě rýmy, kašle i astmatu. Dým tlejícího svazku má chladivou vůni. Z pohledu ezoteriky se pálení eukalyptu využívá k ochraně obydlí, pro osobní i duševní růst a v neposlední řadě ke zvýšení pozitivních vibrací.

Svazek eukalyptu doporučujeme pálit na večer. Otevřete okno, aby se vyměnil vzduch v prostoru, ve kterém budete spát. Zapalte konec eukalyptové STICK a s tlejícím svazkem pomalu obejděte místnost dokola. Eukalyptový dým navodí tu nejklidnější atmosféru, pročistí vzduch a připraví vás pro klidný spánek.

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));