S  E  B  E  V  Ě  D  O  M  Í

Cedr podporuje motivaci a vnitřní vytrvalost. Jeho aromatická dřevitá vůně dodává pocit sebejistoty. Zařaďte pálení cedru do svého ranního mindful rituálu a připravte se tak na úspěšný den.

Můžeme doručit do:
29.3.2023
Značka: Minimalistick
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINS

Na každé cestě za svými sny a cíli narážíme na překážky a objevují se chvíle, kdy nám dochází motivace. Vytrvalost však přináší své výsledky, a právě tu posiluje vůně jehličnatého svazku cedru. Cedr podporuje vnitřní motivaci, dodává pocit jistoty a posílí vaši odolnost vůči vnějšímu tlaku.

Cedr je známý díky svým posilujícím účinkům, nejenže zvyšuje koncentraci a pozornost ale také stimuluje IQ. Na druhou stranu má také uklidňující účinky, které podporují nervovou stabilitu člověka. Výrazná dřevitá vůně cedrového svazku působí v neposlední řadě také jako přírodní afrodiziakum.

Nechejte cedrový dým, ať se stane každodenním společníkem na vaší ambiciózní cestě. Při chvílích, kdy cedr využíváte, se soustřeďte jasně a zřetelně na své vize a uvědomujte si množství úspěchů, které již máte za sebou.

 

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));