BRIGHT CANE

I N S P I R A C E
Šalvěj bíla & Sladká tráva

Svazek BRIGHT CANE napomáhá s vytvářením nových vizí i přivolává do života ztracenou inspiraci. Vanilková vůně sladké trávy rozlíná do místnosti klidnou atmosféru. Tento svazek je ideální zapálit, pokud je pro vás obtížné vidět své nadcházející kroky čistě.

Můžeme doručit do:
29.3.2023
Značka: Minimalistick
390 Kč 322,31 Kč bez DPH 390 Kč / 1 ks
Kategorie: ORIGINALS

Svůj název získala Sladká tráva přirozeně, díky její nasládlé vůni s nádechem vanilky. Její kouzlo ale spočívá především v očistných vlastnostech. Dým z tohoto svazku má schopnost čistit vaše obydlí i vás samotné. Tento svazek je ideální, pokud je pro vás obtížné vidět své nadcházející kroky čistě. Dokáže vám pomoci vyhledat nové vize i přivolat inspiraci, když ji zrovna v životě kolem sebe nenacházíte.

BRIGHT CANE je svazek vhodný, cítíte-li se zaseknutí v aktuálním dění a je pro vás obtížné nalézt inspiraci. Vhodný je také, stěhujete-li se do nového domova, pro vytvoření klidné atmosféry.

Jak použít?

  1. Zapalte svazek pod úhlem 45 stupňů.
  2. Nechte hořet 10–15 sekund a poté plamen sfoukněte.
  3. S doutnajícím svazkem následně projděte celou místnost a nechte dým, aby se v ní rozprostřel.
  4. Doutnající svazek můžete také položit na nehořlavý podtácek a nechat jej samovolně tlít.
  5. Po dotlení doporučujeme ohořelý konec ustřihnout, aby byl svazek připraven pro další použití. 
  6. Chcete-li tlení ukončit dříve než samovolně, zahaste tlející konec v písku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
(function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '4-f67e22c6c3dacfc9b77b6b40399abc16'; js.dataset.a = 'mafecandles'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js'));